Něco o nás

Vážení klienti

děkujeme, že jste navštívili stránky našeho týmu. Jsme odbornými poradci v oblasti pojištění a financí. Působíme pod značkou Allianz. Náš tým se stará o kanceláře v lokalitách Ostrava-Poruba a Bílovec. Lokální oblast však nemáme omezenou a za svými partnery rádi dojedeme i do jiných míst, což je specifické zejména pro oblast podnikatelskou, kde dojíždíme do firem našich obchodních partnerů.

Prioritou naší práce je profesionální přístup v prostředí, kde se budete cítit dobře. Je pro nás výsadou, abychom se stali pro vás dlouhodobými partnery. Sjednáním pojištění naše spolupráce s vámi nekončí, ale teprve začíná. Jsme tady pro vás v situacích, kdy nás nejvíc budete potřebovat, což je zejména, když nastane pojistná událost. Pomůžeme vám škodu nahlásit a projdeme s vámi tímto procesem až dokonce, k vaší spokojenosti.

Na našich pobočkách vám rádi pomůžeme vybrat vhodný produkt určený vám na míru, vysvětlíme výhody Allianz plus programu, a samozřejmostí je pomoc s vyplněním vhodného formuláře či vyfocení fotky tachometru.

Zkrátka řídíme se heslem: „klient je na prvním místě a svou práci děláme srdcem“.

Těšíme se na vaši návštěvu, kde si nad šálkem dobré kávy můžeme probrat vhodné nastavení vašich smluv, které bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Tým Allianz Ostrava Poruba a Bílovec